Gabinet

200-metrowy GABINET DENTYSTYCZNY  CEZARDENT mieści się w Świnoujściu przy ul. Bohaterów Września 83/1. Właścicielem, jest lekarz stomatolog  specjalista I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej, lekarz implantolog CEZARY KABACIŃSKI.

Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, pionierem Stomatologii Mikroskopowej oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Implantologiem - Ekspertem d/s Implantologii Stomatologicznej.

 


DR CEZARY KABACIŃSKI POSIADA REKOMENDACJE POLSKIEGO TOWARZYSTWA ENDODONTYCZNEGO-PTE. UKOŃCZYŁ PODYPLOMOWE STUDIA IMPLANTOLOGICZNE POD PATRONATEM PSI-ICOI-DGOI. UZYSKAŁ SPECJALNOŚĆ FELLOWSHIP oraz DIPLOMATE Z IMPLANTOLOGII  NEW YORK UNIWERSITY COLLEGE OF DENTISTRY- ICOI ORAZ DEUTSCHE GESELLSCHAFT FUR ORALE IMPLANTOLOGIE-DGOI I POLSKIEGO STOWARZYSZENIA IMPLANTOLOGICZNEGO-PSI
GABINET JEST PRAKTYKĄ IMPLANTOLOGICZNĄ AUTORYZOWANĄ PRZEZ POLSKIE STOWARZYSZENIE IMPLANTOLOGICZNE.

Lek.stom.spec.stom.ogólnej Cezary Kabaciński  oraz Lek.dent Kamila Kabacińska wykonują swój zawód z pasją i ciągle dokształcją się na licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Świadczą o tym liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające ich umiejętności.

Gabinet dentystyczny CEZARDENT jest gabinetem wielostanowiskowym, w którym pracuje dwoje lekarzy:

# Lek.stom  spec I-go stopnia stom. ogólnej Cezary Kabaciński  członek PTE i PSI
# Lek.dent Kamila Kabacińska  w trakcie pisania doktoratu

Prace protetyczne wykonujemy w nowoczesnej pracowni protetycznej w Szczecinie Sudnik&Cholewa 

 

 

 

Dlaczego warto nas odwiedzić i co nas wyróżnia?

 

- Posiadam ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe.
- Jestem członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego(PTE).Posiadam rekomendację PTE.http://www.endodoncja.pl/adresy_zachodniopomorskie.html

- Należę do Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego(PSI).http://www.psi-icoi.pl/implantolodzy/13/region.html posiadam egzamin umiejętności implantologicznych FELLOWSHIP nadany przez ICOI,DGOI,PSI. Od 15 lat zajmuję się implantologią i implantoprotetyką.

- Gabinet wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt stomatologiczny: mikroskopy z torem wizyjnym{można nagrywać zabiegi mikrochirurgiczne z mikroskopu}, system cyfrowego obrazowania radiologicznego,panoramę,cefalometr oraz tomografię komputerową 3D, endometr, zestaw urządzeń do termicznej obturacji kanałów{obtura ,systemB}
- Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce zacząłem używać mikroskop operacyjny i narzędzia niklowo-tytanowe. Stosuję mikroskop, gdyż wykorzystywany jest do wielu zabiegów, gdzie pole zabiegowe wymaga powiększenia, a więc do: mikrochirurgii, endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej oraz periodontologii. Do wykonywania innych zabiegów używam lup zabiegowych.
- Posiadam wielotetnie doświadczenie w endodoncji i mikrochirurgii endodontycznej oraz  w implantologii co poświadczone jest licznymi certyfikatami i licencjami; stosuję różne systemy implantologiczne, planuję zabiegi w systemie nawigacji SIMPLANT
- Oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie : stomatologii zachowawczej i estetycznej,chirurgii,endodoncji,implantologii,protetyki.
- Wykorzystuję aparat fotograficzny jako narzędzie pracy, oraz zapisuję zabiegi mikrochirurgiczne w technologii komputerowej, dzięki czemu powstaje bogata dokumentacja wyników leczenia.
- W naszej przychodni pracuje dwoje lekarzy:

Lek.stomatolog spec.stom.ogólnej Cezary Kabaciński

 

- Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych konferencjach i kursach w Polsce i za granicą, stosuję najnowocześniejsze technologie, naszą dewizą jest najwyższa jakość i zadowolenie pacjenta.

Wykonujemy również prace zlecone przez innych lekarzy w zakresie chirurgii,endodoncji i implantologii.

Zdjęcie z prezentacji dr Wojtka Kożucha na temat pionierów  Polskiej Endodoncji.